021-91015465

برای استفاده از خدمات ابتدا در سایت ثبت نام کنید

وبمانی

وبمانی یک شرکت مالی بزرگ در زمینه نقل و انتقالات اینترنتی است که در سال 1998 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در شهر مسکو واقع شده است. وبمانی امکان انتقال پول را برای کاربران خود در کوتاه ترین زمان و با حداقل کارمزد در نهایت امنیت بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت فراهم می کند. از مزایای این سیستم عدم تحریم ایران بوده و بیشتر کشورهای آسیایی و اروپایی در حال حاضر از آن استفاده می کنند.

 

یک حساب وبمانی با یک شناسه و یک آدرس چند حرفی موسوم به “کیف پول” ساخته می شود و می تواند کیف پول های مختلفی از جمله دلار، یورو، روبل، بیت کوین و طلا را پشتیبانی کند. برای مثال کیف پول دلار با حروف WMZ و کیف پول یورو با WME شناخته می شود. حساب ها سطوح مختلفی با درجه اعتبار متفاوت دارند که معمولا با اسامی فرمال، پرسونال، مرچنت و … نامگذاری می شوند. به دلیل پیچیدگی های ساخت و وریفای حساب بهتر است این امر را به کارشناسان ما بسپارید.

 

افزایش سقف تراکنش های اکانت وبمانی 

 

کارمزد هر تراکنش وبمانی فقط 0.8 درصد است و از فرستنده کسر می شود. سقف این کارمزد نیز در تراکنش های با رقم بالا نهایتا 50 دلار است.

 

بسیاری از وبسایت ها و بسیاری از کاربران فعال در بازار بورس جهانی (فارکس) از سیستم وبمانی به دلیل مزایای اشاره شده استفاده می کنند. وبمانی علاوه بر نسخه وب، نرم افزار و اپلیکشین ویژه خود را هم برای پلتفرم های مختلف طراحی نموده است.