021-91015465

برای استفاده از خدمات ابتدا در سایت ثبت نام کنید

چرا ایمیل تایید ثبت نام را دریافت نکردم؟

ممکن است ایمیل تایید به پوشه spam ،junk یا promotion رفته باشد. در غیر این صورت بعد از بررسی و اطمینان از عدم دریافت ایمیل، موضوع را به پشتیبانی اطلاع دهید.

چرا کد تایید موبایل را دریافت نکردم؟

کد تایید یکبار مصرف گاهی ممکن است به دلیل اختلال شبکه مخابرات کمی با تاخیر  دریافت شود. چنانچه پس از حدود ۱ دقیقه کد را دریافت نکردید بر روی گزینه “ارسال مجدد” کلیک کرده و در صورت تکرار این اتفاق با پشتیبانی تماس بگیرید.

احراز هویت به چه دلیل ضروری می باشد و آیا اطلاعات ما محفوظ است؟

با توجه به قوانین کشور و دستور پلیس فتا و حساسیت بالای پرداخت های آنلاین، جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده های احتمالی از حساب های کاربری افراد و حساب های بانکی، برای انجام خدمات فرد باید حتما از کارت بانکی خودش استفاده کند و مراقب لو رفتن اطلاعات حساب کاربری خود باشد.

رمزپرداز این اطمینان را به شما می دهد که تمام اطلاعات شخصی شما محفوظ است.

آیا برای فروش ارز هم احراز هویت لازم است؟

برای فروش ارز به ما نیازی به احراز هویت کامل نیست و تایید موبایل و ایمیل کفایت می کند.

فرم یا گزینه فروش ارز را در پنل کاربری پیدا نکردم!

برای فروش ارز باید ابتدا درخواست خود را با درج جزییات (مقدار دقیق و نوع ارز) از طریق تیکت ثبت کنید. همکاران ما پس از بررسی نتیجه را فورا به شما اطلاع خواهند داد.

برای پرداخت هزینه فاکتورم می توانم از ارز استفاده کنم؟

خیر، برای خرید ارز دیجیتال بایستی حتما پرداخت را از حساب بانکی ریالی خود انجام دهید. همچنین پس از فروش ارز به ما تسویه حساب فقط به صورت ریالی خواهد بود.

برای پرداخت های بیش از ۵۰ میلیون تومان باید چکار کرد؟

در حال حاضر هر فرد در هر شبانه روز در مجموع می تواند ۱۰۰ میلیون تومان (هر کارت ۵۰میلیون) پرداخت آنلاین انجام دهد.

در صورتی رقم سفارش شما بیش از این مقدار است شماره شبای بانکی را از بخش پشتیبانی گرفته و با مراجعه به شعبه به صورت حضوری پرداخت خود را انجام دهید.

زمان انجام سفارش چند ساعت است؟

امکان ثبت سفارش در تمام ساعات شبانه روز فراهم است ولی پردازش و انجام سفارشات از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب صورت خواهد گرفت.

تسویه حساب کاربری چقدر زمان می برد؟

با در نظر گرفتن ضوابط جدید بانک مرکزی در خصوص تراکنش های پایا و محدودیت های تصویب شده برای سقف انتقال آنلاین، تسویه های بالای ۵۰ میلیون تومان ممکن است با تاخیر (۲۴ساعت) انجام شود. با این حال تراکنش های خرد به ویژه برای حساب های با مقصد بانک آینده، ملت و سامان با سرعت بیشتری پردازش خواهند شد.